BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8279426
nr 827 9426
Bordslampa
60/70-tal, plast, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:25:33
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr